Potrzebny parking? Lotnisko Pyrzowice znalazło świetne rozwiązanie!

Masz wylot zaraz nad ranem albo bardzo późno w nocy, a chcesz razem ze swoją rodziną czy przyjaciółmi komfortowo dotrzeć na lotnisko, aby udać się na wymarzone wakacje? Chcesz być pewny, że podczas Twojej nieobecności, samochód będzie stuprocentowo bezpieczny? Lecąc z Katowic Pyrzowic możesz skorzystać z parkingu, który jest położony najbliżej lotniska. Poznaj wszystkie zalety takiego rozwiązania.

Parking – lotnisko Pyrzowice to świetna opcja!

Z lotniska w Katowicach Pyrzowicach możesz polecieć w każdy zakątek Europy, a z przesiadką – także i świata! Największe lotniska w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii i Norwegii, świetne połączenia z Ukrainą, Grecją, Holandią czy Szwecją. Co roku z lotniska w Katowicach korzysta 4 milionów ludzi!

Przynajmniej mała część z nich będzie chciała dojechać na lotnisko i później wrócić swoim własnym samochodem, zamiast korzystać ze specjalnie podstawianych busów. Na szczęście mają do wyboru parkingi, które znajdują się wokół lotniska.

Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku?

Lotnisko w Katowicach Pyrzowicach nie znajduje się zaraz na obrzeżach miasta, z centrum Katowic trzeba na nie jechać około pół godziny, z Krakowa półtorej godziny, z Częstochowy godzinę, a z Łodzi nawet trzy godziny, nie wspominając o innych miastach w Polsce.

Podróż pociągiem, autokarem czy busem nie zawsze jest możliwa, choćby ze względu na godzinę odlotu lub przylotu. Dla podróżującego z małym dzieckiem, kilkuosobowej rodziny, starszych osób czy tych udających się w delegację lub spotkanie biznesowe oraz podróżnych z dużą ilością bagaży taka podróż nie będzie również komfortowa. Nic więc dziwnego, że wybierają oni podróż samochodem. Jednak zdarzają się i takie sytuacje, gdy nie ma ich kto ani zawieźć, ani odebrać z lotniska.

Wtedy z pomocą przychodzą płatne parkingi strzeżone, które znajdują się wokół lotniska. Ich oferta jest porównywalna, jednak warto, szczególnie w przypadku wyżej wymienionych osób i sytuacji, wybrać ten, który znajduje się najbliżej lotniska.

Wszystkie zalety, jakie posiada strzeżony parking lotnisko Pyrzowice

Gdy Ty będziesz odpoczywał na upragnionych wakacjach z rodziną, Twój samochód będzie bezpieczny na strzeżonym parkingu przy lotnisku. Ceny też nie zwalają z nóg – za pozostawienie auta na takim parkingu na tydzień zapłacimy między 50 a 100 zł, czyli mniej niż zapłacilibyśmy za wszystkie bilety kolejowe i autobusowe. Same korzyści!