Hotel w sercu góry

Niezależnie od tego, czy podróż ma charakter służbowy czy jest to rodzinny wyjazd na wymarzony urlop, warto jest zadbać o odpowiednie warunki noclegowe. Hotel Beskid jest wymarzonym miejscem do zregenerowania się po całodniowych podróżach lub zrelaksowania po ciężkiej pracy. Udostępnia przestrzenne, dobrze zorganizowane sale konferencyjne, które zapewniają profesjonalne warunki prowadzenia spotkań biznesowych.

Hotel w górach posiada także własną kręgielnię, doskonale sprawdzającą się jako miejsce relaksu, a także takie udogodnienia jak strefa SPA czy siłownia. Dostępne są również dwie wspaniałe restauracje: il Primo Ristorante oraz Restauracja Beskid, oferujące szeroki wybór pysznych dań.

Hotel jest dobrze zlokalizowany. Znajduje się niedaleko dworca kolejowego oraz centrum Nowego Sącza, przez co jest łatwo dostępny zarówno dla osób podróżujących samochodami jak i tych, korzystających z komunikacji. W okolicy jest wiele interesujących atrakcji, a bliskość gór zapewnia świeże i czyste powietrze oraz wspaniałe widoki. Rozległe jeziora oraz piękne szlaki górskie, zachwycą nawet najbardziej wymagających podróżników.

Wielbiciele sportów zimowych również znajdą tutaj coś dla siebie. Beskid jest to hotel ze stokiem, udostępniany dla wszystkich gości. Profesjonalnie przygotowany z malowniczymi widokami, zachwyci każdego. Nowoczesne kolejki linowe oraz orczyki, pozwolą łatwo dostać się na szczyt stoku, z którego roztacza się cudowny widok na okolicę oraz znajdującą się niemal na wyciągnięcie ręki – Babią Górę, zwaną Królową Beskidu. Kompleks Beskid znajduje się pomiędzy Beskidami i Gorcami – jednymi z najpiękniejszych pasm górskich w Polsce.

Na stoku udostępnione są cztery trasy zjazdowe, różniące się od siebie długością oraz stopniem trudności. Po zmroku włączone zostaje sztuczne oświetlenie, zapewniające bezpieczeństwo oraz możliwość pełnego wykorzystania wolnego czasu. W przypadku braku opadów śniegu, stok narciarski zostaje sztucznie ośnieżony, by wszyscy mogli cieszyć się zimową atmosferą oraz przeżyć niesamowite chwile w tym wspaniałym miejscu.

Sam stok ma 137 metrów wysokości, a na jego szczyt można dostać się nowoczesną, 4-osobową kolejką krzesełkową o długości 720 metrów. Dla narciarzy oraz snowboardzistów przeznaczone są wyciągi orczykowe, które zapewnią szybki i wygodny powrót na górę stoku. (https://kompleksbeskid.pl/index/stok)

Na miejscu znajduje się również wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, oraz Przedszkole Zimowe z wykwalifikowaną kadrą, pod której opieką można zostawić dzieci, by pod czujnym okiem instruktorów uczyły się jazdy na nartach.